O nas

Właściciel firmy Bořivoj Tomeš założył firmę w 1989 roku. Firma kontynuuje tradycję umiejętności czeskich producentów szkła oraz produkcję żyrandoli kryształowych, która sięga w Czechach do 1724 roku.

Specjalizujemy się w żyrandolach kryształowych, mosiężnych lampach, nowoczesnym oświetleniu. Kryształowe żyrandole są dostarczane do domów prywatnych, jak również do hoteli, budynków reprezentacyjnych, teatrów, klasztorów, kościołów itp.

Zapewniamy kompletne dostawy żyrandoli projektowych, od projektowania po produkcję do instalacji żyrandoli u klienta. Używamy wyłącznie materiałów najwyższej klasy do produkcji naszych żyrandoli. Żyrandole ozdobione są ozdobami jakościowymi: Classic, Exclusive, Strass Swarovski, Spectra Swarovski, które są produkowane na najnowocześniejszych urządzeniach szlifierskich. Do ozdabiania gwarantujemy najwyższą jakość. Ozdoby mają najwyższy połysk i rozkładają światło na wszystkie kolory widma.

Celem naszej firmy jest dostarczenie żyrandoli kryształowych, które przynoszą piękno kryształu domom i dają Państwu przyjemność za każdym razem, gdy włączą światła.

Bořivoj Tomeš, właściciel firmy

Kontakt

Siedziba, biura i showroom:
ArtCrystal Tomeš s.r.o.
Palackého 3145/41 (budynek JBX)
46604 Jablonec nad Nisou
Czechy

Tomáš Feix
specjalista do spraw sprzedaży
feix@artcrystal.cz
T: +48 664 307 776 (mówimy po polsku)
T: +420 722 398 794 (mówimy po polsku)  

www.artcrystal.cz 

www.facebook.com/artcrystaltomes
www.instagram.com/artcrystaltomes
www.pinterest.com/artcrystalt/boards