Referencje

Witam Pani Borufkova.
Żyrandol dotarł w piątek, jak Pani informowała i prezentuje się pięknie w naszym salonie. Zdjęcia na Waszej stronie internetowej nie oddają całej okazałości żyrandoli u Was produkowanych. Kryształy pięknie się mienią w blasku żarówek a przez pryzmat oszlifowanych kryształów można dojrzeć całą tęczę barw. Za jakiś czas z pewnością zamówię kinkiet do kompletu i być może lampkę.
Pozdrawiam Panią i życzę miłego dnia.

Elżbieta Lasota, Milanówek, Polska

Witam Pani Lenko,

chciałam poinformować, że w sobotę otrzymałam żyrandole. Są bardzo ładne, chociaż ja wolałabym aby metal-mosiądz był w kolorze starego złota. Może szkoda, że o tym z Panią nie dyskutowałam wcześniej. Jest to jednak sprawa, na którą ja powinnam zwrócić uwagę przy zamawianiu. Jeśli chodzi o żyrandole są super, narazie jeszcze nie zawieszone i muszę kupić żarówki, jak powieszę i będą już świeciły to pozwolę sobie jeszcze raz napisać do Pani. W każdym razie żyrandole dotarły w stanie nie uszkodzonym, były super opakowane. Bardzo Pani dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę. Bedę Państwa polecać innym znajomym, bo współpraca z Wami to sama przyjemność.
Pozdrawiam, 
Halina Dubicka, Chelm, Polska


Dear Mr.Tomes,
hereby I confirm receiving the ordered chandelier which seems to be OK. Thank you very much for Your excellent cooperation.
Best regards, 
Ryszard Sznajder, Warszawa, Polska

Dzień dobry,
otrzymaliśmy nasze zamówienie i jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości produktów, pakowania i szybkiej dostawy.
Dziękuję za dobrą współpracę. 
Małgorzata Wujcik, Płock, Polska

Witam Pani Lenko.
Decydując się na zakup przeszukałam kilka stron sklepowych. Idealny żyrandol znalazłam tu: ArtCrystal Tomes (www.artcrystal.cz), może ktoś z was akurat szuka czegoś w ten deseń. Zakup jednak zadowolił mnie stuprocentowo. Co do samych kryształków - są przecudne!! Prawdziwe, ciężkie, pięknie cięte. Już na pierwszy rzut oka widać tu Jakość.

Kasia Piekarz, Głogów, Polska

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupionej u państwa lampy. Kontakt z firmą jest bardzo dobry. Lampa wykonana jest solidnie i dokładnie z materiałów dobrej jakości. Opakowanie gwarantowało bezpieczny transport. Była wysłana w umówionym terminie. Montaż nie sprawiał żadnych problemów. W pokoju prezentuje się znakomicie. Polecam państwa firmę moim znajomym.
Adam Kowol, Bytom, Polska


Dzień Dobry,
otrzymaliśmy zyrandol i udało nam się wszystko zamontować. Żyrandol jest piękny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy za pomoc i będziemy Państwa polecać.
Serdecznie pozdrawiam, Iwona Ozga, Warszawa, Polska

Wasze żyrandole stanowią rewelacyjne wykończenie wnętrza, do którego zostały zakupione. Są pięknie i estetycznie wykonane. Polecam.
Robert Walkiewicz, Łęczyca, Polska


Dziękuję za piękny żyrandol i szybkie wykonanie całej działalności do mojej pełnej satysfakcji.
Pozdrawiam
Joanna Szmigiel, Warszawa, Polska

Zamawiałem i otrzymałem dostawę kilku wybranych lamp z firmy ARTCRYSTAL.
Wszystko zgodne z ustaleniami: towar, terminy.
Mogę gorąco polecić firmę i Właściciela.
Zbigniew Mularski, Poznań, Polska

Kontakt

Siedziba, biura i showroom:
ArtCrystal Tomeš s.r.o.

Palackého 3145/41 (budynek JBX)
46604 Jablonec nad Nisou
Czechy

Tomáš Feix
specjalista do spraw sprzedaży
feix@artcrystal.cz
T: +48 664 307 776 (mówimy po polsku)
T: +420 722 398 794 (mówimy po polsku)  

www.artcrystal.cz

www.facebook.com/artcrystaltomes
www.instagram.com/artcrystaltomes
www.pinterest.com/artcrystalt/boards